ZWROT (odstąpienie od umowy)


Klient ma prawo odstąpienia od umowy sprzedaży zakupionych towarów w sklepie ladymoda.pl.pl w ciągu 14 dni od ich otrzymania.(Zasady opisane w Ustawie z dn.30.05.2014 r o prawach konsumenta Dz.U. z 2014r.nr.827)ODSTĄPIENIE OD UMOWY


Produkt należy odesłać na nasz adres Lady Moda - MODERN  ul.Św.Antoniego14 ,97-200 Tomaszów Maz. razem z wypełnionym formularzem ZWROTU załączonym do każdego zamówienia z paragonem lub fakturą.

  1. Nie przyjmujemy paczek wysłanych paczkomatami lub za pobraniem
  2. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany produktu,który nosi ślady użytkowania przekraczającego podstawowe zapoznaniez produktem (uszkodzenia mechaniczne,poplamienia,brak metki)
  3. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu
  4. Koszt odesłania towaru ponosi KUPUJĄCY


Pobierz formularz zwrotu

REKLAMACJA

W przypadku reklamacji,otrzymany produkt należy wysłać na adres Lady Moda -MODERN ul.Św.Antoniego 14 , 97-200 Tomaszów Maz. wraz z wypełnionym formularzem reklamacji z paragonem lub fakturą.

  1. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych ani wysłanych paczkomatami
  2. Każdy zwracany produkt powinien być czysty,odpowiednio zabezpieczony i zapakowany Gdy reklamacja uznana jest za zasadną ,towar uszkodzony zostanie naprawiony lub dokonana zostanie wymiana na inny (pełnowartościowy).Jeśli nie będzie to możliwe, Ladymoda.pl zwróci wszelkie poniesione przez klienta koszty transakcji.
  3. Zwrot zostanie zrealizowany przelewem bankowym
  4. Każde żądanie zostanie rozpatrzone niezwłocznie,jednak nie pózniej niż w terminie 14 dni,zgodnie z Ustawą z dn. 23.04.1964 r. Kodeksu Cywilnego


pobierz formularz reklamacyjny


Producenci